Aktualności SU

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024

Ksenia Badocha przewodniczącą ZSP nr 11 w Krakowie.

W piątek 23 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięli udział uczniowie wszystkich klas 4-8, a także Dyrekcja i nauczyciele. Oddano 405 głosów, z czego 8 było nieważnych. Największym zaufaniem została obdarzona Ksenia Badocha z klasy 8E, która w bieżącym roku szkolnym będzie pełniła fukcję przewodniczącej szkoły. Drugie miejsce w piątkowych wyborach zajął Wiktor Karcz z klasy 8D. Kolejne miejsca uzyskały Weronika Perzanowska (8E), Emilia Kwiecień (8F) i Zuzanna Świerk (5D).

Wszystkim gratulujemy i mamy nadzieję na owocną współpracę w Samorządzie Uczniowskim.

Izabella Kunc i Mateusz Potoczny

Wszystkim kandydatom dziękujemy i gratulujemy, a nowemu Samorządowi życzymy satysfakcji z dobrej i owocnej pracy.