Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
Z tej okazji w dniu 24 listopada  przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach „Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe… Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały również historię ich święta i bawiły się do znanych misiowych przebojów.  Wykonały wiele ciekawych prac plastycznych.
Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami. Wspaniałą niespodzianką w tym wyjątkowym dniu było wręczenie przedszkolakom  od Dyrekcji małych, uroczych pluszowych misiów, które sprawiły dzieciom najwięcej uśmiechu i radość, to z pewnością była największa atrakcja tego dnia! Serdecznie dziękujemy:)