Konkurs plastyczny – „Polska – najpiękniejsze zakątki naszego kraju”

Listopad dla każdego Polaka jest czasem wyjątkowym. To właśnie ten miesiąc przypomina nam szczególnie, że jesteśmy Polakami i możemy żyć w wolnym państwie. Panie wychowawczynie postanowiły zorganizować w przedszkolu konkurs plastyczny pt. ” Polska – najpiękniejsze zakątki naszego kraju”, aby pokazać najmłodszym Polakom, w jakim malowniczym miejscu mieszkają oraz kształtować u dzieci postawy patriotyczne. Przy użyciu różnych technik plastycznych dzieci miały „domalować” dalszą część wybranej pocztówki z krajobrazem Polski.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym przedszkolakom talentu, zaangażowania w pracę, a przede wszystkim samodzielności wykonania (na to kryterium jury przedszkolne zwracało największą uwagę).