Nauczyciele – Szkoła Podstawowa nr 24

Klasy I – III

W nauczaniu zintegrowanym staramy się otoczyć szczególną opieką i troską dzieci. Rozwijamy zdolności i umiejętności każdego ucznia w miarę jego możliwości. Wyróżnia nas profesjonalizm, zaangażowanie i wyjątkowa atmosfera sprzyjająca osiąganiu zamierzonych celów.

Klasy IV – VI

Prowadzimy uczniów przez świat wartości stanowiących istotę wszystkich dziedzin nauczania przedmiotowego. Dzieci poznają, doświadczają i „smakują” owoce wiedzy, odkrywają własne zdolności i potrzeby dzięki pasjom naukowym swoich nauczycieli. Przyswajają i przejmują je, mając możliwości udziału w licznych dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych.

Świetlica

Witamy w Świetlicy Szkolnej, miejscu w którym prowadzi się zajęcia w celu racjonalnego wykorzystania czasu wolnego. Każdego dnia w Świetlicy staramy się miło i pożytecznie spędzić czas. Odrabiamy lekcje po zajęciach, wykonujemy prace plastyczne, gramy w gry planszowe, bawimy się w kącikach zabaw, śpiewamy, a nawet oglądamy bajki i filmy.

Kadra ZSP nr 11 – zobacz