Samorządowe Przedszkole nr 37

„Powiedz dziecku, że jest dobre, że umie, że potrafi”

(J. Korczak)

Samorządowe Przedszkole nr 37 w Krakowie wchodzi w skład Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 11.

Przychodzą do nas dzieci, aby wspólnie poznawać otaczający nas świat. Poprzez zabawę, eksperymenty, wycieczki przygotowujemy się do szkoły. Poznajemy literki, cyferki i zaglądamy w świat nauki. Pierwsze spotkanie dziecka ze szkołą i co za tym idzie z całym procesem nauczania następuje w przedszkolu. Wszyscy doskonale wiemy, że pierwsze szkolne doświadczenia są bardzo ważne i mają niemały wpływ na dalszy rozwój. Dlatego, w naszym przedszkolu, łączymy pracę z przyjemnością i zabawą, starając się rozwijać wszystkie sprawności i talenty dziecka. Jest więc miejsce na literki i malowanie, na rysowanie i gry, na każdy właściwie rodzaj aktywności.

Jesteśmy zaangażowani w ogólnopolskie programy edukacyjne:

* „Kubusiowi Przyjaciele Natury”,

* „Dzieciństwo bez próchnicy”,

* „ Mamo, Tato, wolę wodę”.

Poznajemy nasze miasto Kraków, przede wszystkim przez zwiedzanie zabytków oraz uczestnictwo w konkursach regionalnych. Pozostajemy w stałym kontakcie z Rodzicami, którzy dzięki temu mogą na bieżąco śledzić rozwój własnego dziecka i oceniać jego postępy.

Oferta zajęć dodatkowych:

* Tańce