Przedszkole-kadra

kadra-przedszkole

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli z pełnymi kwalifikacjami pedagogicznymi z zakresu edukacji przedszkolnej. Nauczycieli wspierają: dyrektor, logopeda, psycholog, pedagodzy, którzy czuwają nad prawidłowym rozwojem dzieci oraz pozostają otwarci na kontakt z rodzicami.

Edyta Widomska – nauczyciel mianowany, od 12 lat pracuję z dziećmi w przedszkolu. Praca jest moją pasją, a każdy wychowanek wyzwaniem. Jestem pełna energii, mam ciekawe pomysły i uśmiech na twarzy. Przy mnie nie sposób się nudzić!

Joanna Lasota – nauczyciel w grupie dzieci trzyletnich i czteroletnich. Ukończone studia magisterskie z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz studia podyplomowe z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Akademii ” Ignatianum” w Krakowie. Doświadczenie zawodowe: sześcioletnia praca w prywatnym przedszkolu w grupie dzieci pięcioletnich i sześcioletnich. Nauczyciel na świetlicy w szkole samorządowej. Zainteresowania: logopedia, oligofrenopedagogika, psychologia.

Justyna Helizanowicz – tytuł licencjata zdobyłam na Akademii Ignatianum w Krakowie. Stale podnoszę kwalifikacje, aby doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę. Praca z dziećmi jest moją pasją, która przynosi wiele radości, wiele uczy, a przede wszystkim daje satysfakcję. Zawsze staram się poznać potrzeby dzieci i do każdego z nich podchodzić indywidualnie. Jestem ciepłą, otwartą osobą, ale i konsekwentną – co pomaga mi osiągnąć zamierzony cel. W swojej pracy staram się otaczać dzieci serdecznością, troskliwą opieką i uśmiechem, gdyż „najważniejszym obowiązkiem wobec dzieci, jest dawanie im szczęścia”.

Agnieszka Psuj – wychowawca i nauczyciel w grupie 3 latków. Ukończyłam studia pedagogiczne z zakresu pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej. Obecnie kończę studia podyplomowe z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Moją pasją jest praca z dziećmi i patrzenie na ich rozwój od początku edukacji. W wolnych chwilach wędruję po górskich szlakach.

Justyna Skiba – ukończyła pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie Pedagogicznym. Obecnie kontynuuje również edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych. Pani Justyna pracuje z dziećmi od 7 lat. Prywatnie pasjonuje się szerokorozumianą sztuką. Realizuje się w malarstwie, teatrze oraz w wielu innych projektach artystycznych.

Edyta Łaszczyk – absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, kierunek pedagogika społeczno-opiekuńcza oraz studia podyplomowe z zakresu wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe na kierunku metodyka języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki. Z zainteresowania i wykształcenia również geograf. Poza pracą z dziećmi lubi wędrówki górskie, literaturę podróżniczą, skandynawską, literaturę faktu oraz uczyć się języka angielskiego.